Våra instruktörer och funktionärer

Namn   Instruktör Styrelse Övrigt ansvar Kontakt
Christian Andersson  Christian Andersson   Ordförande Gräsklippargrupp, Hallarna  
Lena Axelson Larsson  Lena Axelson Larsson   Ledamot
Sekreterare 
   
Erika Bad  Erika Bad Agility      
Helena Hea Beijer Hea-2 Valpkurs, Allmänlydnad Ledamot

 

 
Malin Blomkvist   Agility, Allmänlydnad, Kantarellsök      
Birgitta Blomkvist       Gula villan, Köksgruppen  
Ove Blomkvist     Valberedning    
Patrick Dahlberg          
Lotta Dufvenberg  Lotta Dufvenberg   Ledamot    
Ann Eklund  Ann Eklund-3 NoseWork, Rallylydnad      
Marie Grundsten  Marie_och_breeze Agility, Valp, Allmänlydnads- och Tävlingslydnadsinstruktör      
Ulla-Britt Gylefors   Valp      
Mia Hallman   Rallylydnad   Ansvarig Rallylydnad  
Gudrun Hellmark  gudrun Kantarellsök Valberedning 

Ansvarig Kantarellsök
Ansvarig för Röda stugan
Nyckelansvarig

 
Anders Hillemar   Viltspår      
Maria Jarosinski  Maria Jarosinski (kopia)   Ledamot    
Eva Josefsson    eva_josefsson Personspår      
Leif Jönsson Leif Jönsson    Ledamot    
Ulla Karlsson  Ulla och Gloria Rallylydnad      
Agneta Kaveryd Neta och Nisse 20170822  Valpkurs, Allmänlydnad,
Rallylydnad
 

Webbansvarig

Kursansvarig

webmaster@sodertaljekk.se

Tel 070-7450585

Tuulliki Krekola Jansson tuulikki Kantarellsök, Valp- och allmänlydnad    

 

Ann Kvist  Ann Kvist   Suppleant    
Josefine Lorenzen  Jozzan Instruktörselev   Instruktörsansvarig

 

Ingela Lundström  ingela Allmänlydnad, Agility      
Kristina Neogard  kristina2 Personspår, Allmänlydnad      
Sarah Roggentin   Agility      
Sasha Rydberg  Sasha Rydberg   Ledamot, Vice ordförande    
Anna Svahn  Anna Swahn   Suppleant    
Kristin Svee kristin_svee Lydnad, Rallylydnad      
Patrik Särenfors  Patrik S-2 Viltspår Valberedning    
Ann Tibbelin  Ann Tibbelin (kopia)   Suppleant    
Anna Westerståhl   Viltspår      
Marielle Wåhlstedt   Agility      
Anna Ånstrand  Anna - Rasmus   Ledamot
Ekonomi
Hallarna  ekonomi@sodertaljekk.se